Rekomendacje dotyczące funkcjonowania jednostek organizacyjnych pomocy społecznej w okresie wysokich temperatur
Szanowni Państwo,
w okresie występowania wysokich temperatur jednostki organizacyjne pomocy społecznej powinny objąć szczególnym monitoringiem osoby należące do grup podwyższonego ryzyka,
w szczególności osoby starsze, samotne, niesamodzielne, osoby z niepełnosprawnościami, osoby w kryzysie bezdomności oraz osoby doświadczające zaburzeń psychicznych.
W związku z powyższym, przekazuję rekomendacje dotyczące postępowania w odniesieniu do poszczególnych grup osób wymagających wsparcia:

